Jak pracujemy z klientami

Szukasz pomocnej dłoni w rekrutacji? Nie musisz szukać dalej! Nie lubimy się przechwalać, ale jeśli chodzi o rekrutację to nasze wyniki mówią same za siebie – znamy się na rzeczy. Możesz mieć więc pewność, że zaopiekujemy się Twoimi procesami od samego początku do czasu, aż zatrudniony kandydat zakończy swój okres próbny.

Przeskocz do:

Jak wygląda współpraca z nami

Co nas wyróżnia

Klienci, których obsługujemy

W co wierzymy

Jak wygląda współpraca z nami?

Wierzymy, że świetny zespół to podstawa. Jest on niezastąpionym fundamentem, który daje szansę do rozwoju i wzrostu, zawsze w zgodzie ze sobą i autentycznością.

Właśnie dlatego dążymy do jak najlepszego poznania Twojej organizacji, kultury pracy, motywacji i wartości, które towarzyszą Twojemu zespołowi. Dzięki temu zrozumieniu jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces! Stajemy się częścią Twojej firmy od pierwszego dnia, ściśle współpracując, aby określić strategię i sposób działania, które pomogą nam w jak najbardziej efektowny sposób osiągnąć cele. Transparentna komunikacja jest naszym głównym priorytetem więc zawsze będziemy zachęcać Cię do tego samego.

Rośnijmy razem!

Co nas wyróżnia

Nie jesteśmy przeciętną agencją rekrutacyjną. Dzięki temu, że świat technologii nie ma przed nami tajemnic, łączymy ponadprzeciętne talenty z niezwykłymi organizacjami. Nasz sekret? 

Kreatywność napędzana technologią

Technologiczna wiedza naszego zespołu nie kończy się na rekrutacji. Kreatywność i nowe rozwiązania to coś, co na co dzień wprowadzamy do naszych kampanii rekrutacyjnych i treści, które tworzymy. Wiemy, jak zaangażować miłośników technologii, dzięki czemu Twoja firma może się wyróżnić i przyciągnąć najlepsze talenty dostępne na rynku.

Wsłuchiwanie się w ludzką stronę technologii

Każda organizacja i każdy kandydat ma swoją unikatową historię do opowiedzenia. Wierzymy, że wsłuchanie się w te historie i ich zrozumienie zapewnia najlepsze dopasowanie kandydatów do firm. Nasz developer – Jasiek nie tylko rozumie technologie, ale także odkrywa ludzką stronę IT, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązywać relacje na których zyskują nasi klienci oraz kandydaci.

Klienci, których obsługujemy

Naszym najważniejszym klientem jesteś Ty – niezależnie czy jesteś firmą poszukującą najlepszych specjalistów z branży czy kandydatem poszukującym świetnie dopasowanej do Ciebie pracy. Skupiamy się na zrozumieniu Twoich aspiracji, celów i wyzwań. Z naszym technologicznym podejściem budujemy mosty między światem IT a światem talentów, znajdując najlepsze dopasowania dla obu stron. 

Jako pasjonaci rekrutacji wierzymy w liczby!

Dokładnie mierzymy dane, takie jak NPS klienta, NPS kandydata, czas do zatrudnienia, wskaźniki odpowiedzi i dążymy do ich nieustannego zwiększania! Co więcej, regularnie dzielimy się danymi liczbowymi, które mogą być dla Ciebie istotne i pomogą usprawnić kolejne procesy. 

Sukcesy naszych klientów  osiągnięte wspólnie

W co wierzymy

W co wierzymy

Transparentność

Tak samo jak czysty kod, nasze podejście jest transparentne i łatwe do zrozumienia. Wierzymy w otwartą i klarowną komunikację na każdym etapie procesu zatrudnienia. Żadnych ukrytych planów działania czy zagadek, a bezpośredniość i szczerość we współpracy!

Zaufanie

Na konkurencyjnym rynku talentów zaufanie jest naszą podstawą. Skupiamy się na budowaniu silnych relacji zarówno z kandydatami, jak i klientami, budując przestrzeń wzajemnego zaufania i wiarygodności, stawiając na pierwszym miejscu pozytywne doświadczenie ze współpracy naszych klientów i kandydatów. Po prostu możesz na nas polegać.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie napotkane wyzwania rekrutacyjne. Nasz zespół jest skupiony na poznaniu Twoich unikalnych potrzeb i dostarczaniu rozwiązań skrojonych pod Ciebie. Nie tylko znajdujemy kandydatów, ale też bierzemy odpowiedzialność za ich sukces zapewniając bezbłędne dopasowanie do Twojego zespołu.

Wiarygodność

Rozumiemy branżę IT na wylot, dlatego do dopasowania talentów i organizacji podchodzimy personalnie. Staniemy się Twoim partnerem rozumiejącym Twoje konkretne potrzeby , sprawiając że proces rekrutacyjny będzie szedł gładko i efektownie.

Współpraca

Nasze poświęcenie dla transparentności, zaufania i odpowiedzialności widać we wszystkich naszych działaniach. Pozbywamy się szumu komunikacyjnego w świecie rekrutacji, aby być autentyczną agencją, na której możesz polegać. Pracując z nami będziesz czuł się zauważony, wysłuchany i zrozumiany – właśnie to nas wyróżnia.

Masz projekt, o którym chciałbyś porozmawiać?
Skontaktuj się z nami!

Made with ❤️ & coffee

+48 514 956 935

hello@scaleup.com.pl

NIP: 8982261627

Numer agencji zatrudnienia: 25025