Abonament rekrutacyjny a Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Powszechny model działania większości agencji rekrutacyjnych jest doskonale znany. Zazwyczaj polega na tym, że płaci się za zatrudnienie kandydata nawet 3-krotność jego wynagrodzenia. Na polskim rynku dostępne są również usługi nazywane Recruitment Proces Outsourcing, czyli tak zwane RPO, które mogą być alternatywą dla klasycznego modelu agencyjnego. Ten model polega na wyoutsourcowaniu działań HR-owych na zewnątrz. 

W praktyce zyskujesz pracownika działu HR, który realizuje dla Ciebie projekty rekrutacyjne, ale nie tylko. W cenę tej usługi wliczone są również szkolenia hiring managerów, projektowanie procesów rekrutacyjnych, wdrażanie systemu ATS i wiele innych. Brzmi to naprawdę bardzo interesująco, natomiast dodatkowe obowiązki rekrutera przekładają się na cenę usługi.  

Kiedy decydujesz się na model RPO zyskujesz pełnoprawnego pracownika, który wymaga wdrożenia – to natomiast opóźnia start rekrutacji, co prowadzi do wydłużenia całego procesu. Dlatego jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu odpowiednich kandydatów, a oprócz tego maksymalnie chcesz obniżyć koszty związane z rekrutacją, abonament rekrutacyjny na pewno Ci w tym pomoże. 

Na czym polega abonament rekrutacyjny?

Abonament rekrutacyjny to nic innego jak subskrypcja na rekrutację. Nasz autorski model sprawdzi się idealnie, jeśli okresowo wzrastają u Ciebie potrzeby zatrudniania nowych pracowników. W tej usłudze skupiamy się na tym na czym Ci zależy – na szybkim zatrudnieniu większej ilości pracowników.

Kiedy abonament rekrutacyjny sprawdzi się u Ciebie?

  • Potrzebujesz szybko znaleźć specjalistów o konkretnych wymaganiach.
  • W Twoim biznesie trudno oszacować ilość przyszłych procesów rekrutacyjnych.
  • Twój dział HR potrzebuje krótkoterminowego wsparcia.
  • Twoja firma nie ma działu odpowiedzialnego za rekrutację, a agencje rekrutacyjne są dla Ciebie za drogie.
  • Potrzebujesz pomocy nie tylko w rekrutacji, ale też w koordynacji całego procesu zatrudnienia pracowników. 

Główne zalety abonamentu rekrutacyjnego

Najważniejszymi zaletami abonamentu rekrutacyjnego jest duża skuteczność i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Jednak to nie wszystko. Dzięki współpracy ze Scale Up zyskujesz partnera rekrutacyjnego, na którego w każdym momencie możesz liczyć. Mamy solidne doświadczenie w pracy z rozwijającymi się organizacjami. Rozumiemy długotrwałe problemy i potrzeby naszych klientów. Dlatego wspólnie pracujemy nad strategią, którą wykorzystujemy do osiągnięcia jak najlepszych wyników w rekrutacji. Możesz mieć pewność, że zaopiekujemy się procesami rekrutacyjnymi w Twojej firmie, wykorzystując przy tym wszystkie najlepsze praktyki. Jesteśmy również elastyczni, także jeśli masz inny pomysł jeśli chodzi o współpracę to bardzo chętnie o nim porozmawiamy.

Jak przebiega współpraca?

Współpracując ze Scale Up nie musisz martwić się o koordynowanie procesu rekrutacji, wszystkim zajmiemy się my, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Aby proces rekrutacji był jak najbardziej skuteczny, wspólnie zdefiniujemy wymagania poszukiwanego kandydata lub kandydatów. Wszystkie informacje, które uda nam się zgromadzić będą dla nas niezwykle pomocne i przełożą się na powodzenie współpracy. 

Po otrzymaniu szczegółów, od razu ruszamy z rekrutacją, a w przeciągu 5 dni roboczych dostarczymy pierwszych kandydatów!

Share the Post:

Made with ❤️ & coffee

+48 514 956 935

hello@scaleup.com.pl

NIP: 8982261627

Numer agencji zatrudnienia: 25025